معرفی ارز دیجیتال ایاس eos

ایاس eos ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه بلاک چین می باشد که تا حدود زیادی به اتریوم شباهت داشته و همچنین با این ارز دیجیتال دارای رقابت تنگاتنگی نیز می باشد، از جمله مهمترین مزایای این ارز دیجیتال می توان به وجود نداشتن کارمزد برای انجام تراکنش ها و سرعت بسیار بالای تراکنش‌های اشاره کرد.

 

ایاس eos یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین و در عین حال موفق ترین ارزهای دیجیتال در دنیای رمز ارزها به حساب می‌آید که با هدفی مشابه و یکسان با ارز دیجیتال اتریوم ایجاد شده که این هدف اجرای برنامه های غیر متمرکز و همچنین قرارداد های هوشمند می باشد. در صورتی که قصد خرید و فروش ارز دیجیتال ایاس eos را داشته ومی خواهید در مورد این ارز دیجیتال جذاب اطلاعات مناسبی کسب کنید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید:

 

تاریخچه ارز دیجیتال ایاس eos

این ارز دیجیتال توسط شرکتی به نام بلک وان ارائه و عرضه شده است. این پروژه در ابتدا به عنوان یک پروژه معمولی بود که تنها هدفش جذب مخاطب برای فناوری بلاک چین بوده است. ولی بعد از گذشت مدتی توسعه‌ دهندگان سعی در هر چه بهتر کردن و گسترش ارز دیجیتال ایاس eos کردند. این ارز دیجیتال برای بار نخست در سال ۲۰۱۷ عرضه اولیه شده که این عرضه تا سال ۲۰۱۸ نیز ادامه داشت طبق آمار ارائه شده در خبرگزاری کوین تلگراف این ارز دیجیتال توانست در مدت زمان یک سال سرمایه‌ای در حدود ۴ میلیارد دلار را جذب نماید. توکن های مربوط به ارز دیجیتال ایاس eos در ابتدا در شبکه اتریوم قرار داشتند و این تنها در کیف پول اتریوم نیز قابل ذخیره ‌سازی بودند که بعد از سال ۲۰۱۸ این توکن ها بر روی شبکه اصلی خود انتقال پیدا کردند.

 

ایاس eos

 

آمازون نسخه آزمایشی مربوط به شبکه ارز دیجیتال ایاس eos را در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ ارائه کرد و بعد از آن در چهارم دسامبر سال ۲۰۱۷ نسخه دوم آن و همچنین در ۲۵ ژانویه سال ۲۰۱۸ نسخه سوم و در نهایت در هفتم مِی سال ۲۰۱۸ نسخه چهارم این ارز دیجیتال ارائه و عرضه شده است. دو نکته بسیار جذاب و قابل توجه در مورد ارز دیجیتال و یا فروش آن این است که توسعه دهندگان را برای همیشه از این سیستم حذف کرده و همچنین می خواهند پلتفرم خود را به قدری پیشرفته کرده و گسترش دهند که بتوانند در هر ثانیه میلیون‌ها تراکنش به انجام برسانند. ارز دیجیتال ایاس eos در سال ۲۰۱۹ به عنوان پرطرفدارترین ارزهای دیجیتال طبقه بندی شده است.

مهمترین ویژگی ها در مورد ارز دیجیتال ایاس eos

اولین ویژگی در مورد این ارز دیجیتال پشتیبانی بسیار پیشرفته و محافظت کامل از اطلاعات مربوط به میلیون ها کاربر می باشد. در حقیقت باید بگوییم که یک برنامه غیر متمرکز باید به قدری قابل گسترش و توسعه بوده و همچنین مقیاس پذیری مناسبی داشته باشد تا میلیونها کاربر بتوانند به صورت همزمان از آن بهره برده و نهایت استفاده و لذت را ببرند. همچنین برای ارز دیجیتال ایاس eos این امکان وجود دارد تا حساب های سرقت شده را بازیابی نمایید. یکی دیگر از آیتم هایی که در بلاک چین ارز دیجیتال برای استفاده رایگان می باشد و تنها در صورتی که کاربران بخواهند از خدمات تعاملی استفاده کنند باید توکن پرداخت کنند توسعه ‌دهندگان هستند که مشخص می ‌کنند که کاربران برای استفاده از خدمات تعاملی چه میزان و به چه شکلی هزینه را پرداخت کنند، چراکه شرکت های مورد نظر خود را برای کسب درآمد ایجاد نمایند.

 

ارز ایاس eos

 

یکی دیگر از خصوصیات بسیار مناسب پلتفرم ارز دیجیتال و یا ارتقای بسیار آسان و بی دردسر آن می باشد که این مهم را توسعه دهندگان برای کاربران و سهولت استفاده آنها و همچنین بهره بردن از امکانات روز فراهم نموده اند. همچنین هر برنامه ممکن است دارای یکسری خطا و باگ باشد که در نتیجه لازم است تا تمامی آنها برطرف شده و با نسخه های به روز در اختیار کاربران قرار بگیرد. عملکرد برنامه ها نیز اهمیت بسیار بالایی دارد یک پلتفرم ایده آل و منحصر به فرد باید بتواند برای تمامی کاربران عملکرد ایده‌آل را ایجاد کند. پردازش مساوی که در پلتفرم ارز دیجیتال ایاس eos وجود دارد باعث می شود تا سرعت انجام تراکنش ها به صورت چشمگیری رشد داشته باشند. از جمله آیتم ‌هایی که باعث افزایش سرعت تراکنش ها می شود می توان به قدرت پردازش و تبادل اطلاعات با استفاده از سیستم های کامپیوتر قدرتمند و ارتباط غیر همزمان این سیستم ها اشاره کرد.

 

مهمترین مزایای ارز دیجیتال ایاس eos

از جمله مهمترین مزایایی که در مورد ارز دیجیتال ایاس eos می‌توان به آن اشاره کرد این است که کار کردن با این سیستم برای توسعه دهندگان بسیار راحت و بی دردسر بوده و توسعه دهندگان در این سیستم این امکان را خواهند داشت تا بدون هیچ گونه دردسری برنامه های غیر متمرکز را در کنار یکدیگر قرار دهند. همچنین هر شخص می تواند با توجه به میزان ارز دیجیتالی که در اختیار دارد مالکیت قسمت خاصی از شبکه را در اختیار داشته و به همان میزان دارایی خود به پهنای باند شبکه نیز دسترسی خواهد داشت. همچنین ارز دیجیتال به صورت کامل از قراردادهای هوشمند و برنامه های غیر متمرکز پشتیبانی کرده و همچنین از الگوریتم گواهی اثبات سهم به صورت محول شده بهره می برد.

ارز ایاس

 

در آخر اینکه سرعت پردازش در تراکنش های مربوط به این ارز دیجیتال بسیار بالا بوده و تمامی تراکنش‌های انجام شده در این شبکه به صورت کاملاً رایگان و بدون کارمزد صورت می‌گیرد که این یک نکته بسیار عالی برای کاربران به حساب می‌آید که باعث محبوبیت هرچه بیشتر این ارز دیجیتال به صورت روز افزون شده است.

مهمترین معایب مربوط به ارز دیجیتال ایاس eos

یکی از معایب این موارد منفی که در مورد شبکه ارز دیجیتال ایاس eos وجود دارد مکانیزم حاکمیتی به کار رفته در این سیستم می باشد که باعث می شود تا در هر زمان تنها ۲۱ تولید کننده بلاک وجود داشته باشند و همچنین عملکرد کلیه شبکه نیز برای سهامداران مبتنی می باشد. رقیب های بسیار قوی و گردن کلفتی برای این ارز دیجیتال وجود دارد که یکی از مهمترین آنها اتریوم می‌باشد. در نتیجه رقابت میان اتریوم و ایاس eos هنوز مشخص نیست و همچنین این ارز دیجیتال باید با بلاک چین های قدرتمند دیگری در بازار مانند ترون و نئو و غیره رقابت کند و در نتیجه برای آنکه بتواند گوی سبقت را از رقبای خود بدزدد و میدان را به آنها تسلیم نکند باید همواره در توسعه و پیشرفت و بهبود پلتفرم خود تلاش های بسزایی را به انجام برساند. همچنین با توجه به اینکه این پلتفرم بدون آنکه یک نمونه اولیه از شبکه اصلی خود را ارائه کند توانست یک میلیارد دلار را از طریق عرضه اولیه خود جمع آوری کند و با انتقاد های بسیار تند و تلخی از طرف کارشناسان و منتقدان در بازار ارز های دیجیتال روبرو شد.

نظرات کاربران

جهت ثبت نظر باید در سایت عضو شوید و یا وارد سایت شده باشید .